بیانیه موسسه به دنبال جنایات رژیم صهیونیستی


  •   27 مهر, 1402
  •   اخبار
  •   
  •   0 دیدگاه

بسم الله الرحمن الرحیم
"اِن تَنصُرُوا اللهَ یَنصُرکُم وَ یُثَبِِّت اَقدامَکُم"


بار دیگر مبارزات اسلامی جوانان دلیر و غیور فلسطین، با دستهای خبیث و جنایتکار رژیم جعلی، کودک کش و غاصب صهیونیستی، رنگ خون به خود گرفت و دلهای مسلمانان، آزادگان و آزادیخواهان جهان را جریحه دار و لبریز از خشم و نفرت نسبت به جنایات وحشیانه و غیر انسانی این رژیم خبیث نمود .
بدون تردید، تداوم جنایات رژیم صهیونیستی علیه ملت مظلوم فلسطین، نتیجۀ تسلیم برخی دولتهای عربی نسبت به توطئه های استکبار جهانی در عادیسازی روابط با رژیم اشغالگر قدس است. مسئله ای که نه تنها موجب تضمین امنیت صهیونیستها نخواهد شد، بلکه ظرفیتهای مقاومت اسلامی و ضدِّصهیونیستی در بین ملتهای مسلمان و آزادگان جهان را ارتقا خواهد داد و همانند گدازههای آتش بر سر اشغالگران فرود خواهد آورد، تا جایی که به فرموده رهبر عزیز انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای (دامت برکاته) اساساً این رژیم جعلی و کودک کش هر روز به پایان سیاه و تبهکارانۀ خود نزدیکتر میشود.
بر این اساس، ما تمامی کارمندان، اساتید و دانش پژوهان موسسه آموزش عالی اخلاق و تربیت، ضمن محکومیت شدید جنایات اخیر رژیم پلید صهیونیستی و تجلیل از مقاومت غیورانه و عزتمندانه ملت قهرمان و مظلوم فلسطین در برابر اشغالگری و جنایات ضدبشری رژیم غاصب صهیونیستی، مطمئن هستیم که به فضل الهی و با راهبرد مقاومت و ایستادگی جوانان سلحشور و قهرمان فلسطینی و حمایتهای مستمر و همه جانبه دولتها و ملتهای مسلمان و آزادیخواه جهان به زودی شاهد زوال و نابودی رژیم منحوس و کودک کش صهیونیستی و آزادی سرزمینهای اشغالی به ویژه قدس شریف هستیم . والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته


موسسه آموزش عالی اخلاق و تربیت. قم المقدسه
26 مهرماه سال 1402 هجری شمسی مصادف با
دوم ربیع الثانی سال 1445 هجری قمری